4 חברות ההסעות הטובות ביותר בישראל לשנת 2022

שנת 2022 אמנם לא מכבר נכנסה, אבל בהחלט אפשר לדרג כבר את חברות ההסעות המצטיינות בישראל לשנה זאת. במאמר הבא ניתן כבוד לכמה מהעסקים הבולטים בתחום ההסעות ונציג לכם כמה שמות שכדאי לכם לזכור לטובת ארגון ההסעה הבאה שלכם.

 

ראשונים על המסלול

חברת מסלולים טורס (שכתובתה האינטרנטית היא https://www.maslulimtour.co.il) היא ללא ספק אחת מהמצטיינות הגדולות בתחום ההסעות. החברה מפעילה שירותי הסעות בכל רחבי הארץ ובכל קטגוריה אפשרית פחות או יותר של הסעה.

הסעות תלמידים, הסעות לאירועים, הסעות לטיולים שנתיים, הסעות זמרים ואמנים, הסעות עובדים והסעות נכים הם רק חלק מסל השירותים שמציעה החברה. כל זאת כמובן בתקציב הגון, בשירות עם חיוך ותוך הפקדה על בטיחות הנהגים והלקוחות הנוסעים.

 

מסיעים עם נשיאים

עוד חברה ששווה להזכיר היא חברת טיולי הנשיא. חברת הסעות וותיקה בענף אשר מפעילה שירותי הסעות בפריסה ארצית. לחברה היצע מגוון של רכבים הכולל מוניות גדולות, מיניבוסים, אוטובוסים ואת הלהיט שכבש את תחום ההסעות – מידיבוסים.

ואם אתם שואלים את עצמכם מה זה מידיבוס, הרי שמדובר ברכב שנמצא איפשהו באמצע בין מיניבוס לאוטובוס ומסוגל להסיע כארבעים נוסעים. זה אולי נשמע כמו סוג של הכלאה, אבל למעשה מדובר בפתרון אופטימלי עבור קבוצות נוסעים בסדר גודל בינוני.

 

פסגת הנסיעות

ענף שירותי ההסעות הוא ענף גדול למדי, אבל בפסגת הענף, ככל פסגה, שמור מקום לכמה חברות הסעות איכותיות בלבד. אחת מהן היא א. קרן פסגות. חברת הסעות וותיקה ומוצלחת, אשר לצידה עמודים שלושים שנות ניסיון בעסקי ההסעות.

החברה הוותיקה מעניקה מגוון שירותי הסעות, לרבות הסעות תיירים והסעות לנמל תעופה בן גוריון. החברה מתגאה באוטובוסים חדשים המעניקים את הנוחות המקסימלית לכל נוסע ונוסעת. כך למשל, כל אוטובוס של החברה מצויד בWIFI המאפשר להעביר את זמן הנסיעה בכיף בגלישה באינטרנט.

 

האיכות נמצאת בבטיחות

בטיחות היא כמובן אחד הפקטורים הכי חשובים, אם לא החשוב ביותר, לפיו נמדדת חברת הסעות איכותית. לכן תשמחו לשמוע שלחברת א. ברזני הסעות בע"מ, מחברת ההסעות הטובות לשנת 2022, כללי בטיחות נוקשים ביותר וסטנדרטים שעומדים בתקני הבטיחות של מכון התקנים הישראלי.

אם זה לא מספק, החברה מחזיקה בבעלותה צי מגוון של יותר ממאתיים כלי רכב שונים. כך היא יכולה להתאים בקלות ובאופן אופטימלי רכב לכל סוג לקוח, ולייצר לו חווית נסיעה אידיאלית תוך שמירה על עלות זולה.

 

אז מי הן מצטיינות 2022?

והזוכה בפרס חברת ההסעות הטובה ביותר לשנת 2002 היא.. הוא… הן… יש כמה וכמה חברות הסעות מעולות שכדאי לשכור את שירותיהן. מסלולים טורס האיכותית בעלת צי הרכבים המגוון והנהגים המעולים עומדת בפסגה, כשלצידה עומדות עוד כמה וכמה פירמות מעולות ומכובדות גם הן.

שירותי הסעות

תוכן העניינים:

נהנתם מהכתבה? שתפו אותה בקליק!

כתבות נוספות שאולי תאהבו