5 קסמים שילדים אוהבים

עולמו של ילד הוא הרבה יותר רחב ודמיוני ממה שאנחנו חושבים או זוכרים. אם יש משהו כיף שיהיה לנו, וגם לילד שלכם הוא "אס בשרוול". קסמים וטריקים הם מסוגי הכישרון שילדים אוהבים להשוויץ בהם. הטריק המיוחד הזה שהם יכולים להציג ולגרום להם להצטייר בעיניי המתבונן כמגניבים, מיוחדים, שונים. כל אחד צריך שיהיה לו איזה טריק מיוחד. זה מפתח שיחה ומייצר עניין. אז איזה קסמים ילדים אוהבים?

 

תרגילי קלפים

חפיסת קלפים היא פריט שניתן למצוא כמעט בכל בית בישראל. ילדים נחשפים לחפיסת הקליפ עוד בגלל צעיר בלמידת משחקי קלפים. כמות הקסמים שאפשר לעשות עם קלפים היא עצומה. מבחירת הקלף והעלמתו בחפיסה ואיתורו, העלמת קלף וגילויו לאחר חלוקת החבילה למספר ערמות – כמות הקסמים שאפשר לבצע עם קלפים שילדים יכולים ללמוד היא ענקית. ספק אחיזת עיניים, ספק ספירת קלפים – אין ספק שזה מסוגי הקסמים הכי נגישים.

 

מהירות ידיים

אחיזת מטבע או גולה באחת הידיים, הצגתו לקהל ומיד להפוך את הידיים. כעת זה 50:50. כל הקטע של קסם זה הוא המהירות שבה אתה מספיק להחליף את המטבע בין הידיים. למרבה הפלא, ילדים יכולים כבר מגיל צעיר לשלוט במוטוריקה הדרושה לביצוע קסם זה ובעזרת אימון מתמיד, הם יבצעו את הקסם הזה בצורה מושלמת.

 

הכלאת טבעות

הרמה הבאה של מעשי הקסם. חיבור בין שתי טבעות ברזל נראה בדרך כלל בהופעות של קוסם לילדים, אך כאשר הדעת נחושה, ילדים ילמדו כל קסם שרק ירצו. הקסם הזה מגניב כי הוא כביכול מתעלה על המציאות: באופן ריאלי, הטבעות לא מצליחות להיפרד זו מזו. כל מה שצריך זה שהטבעות ישיקו בנקודת ההפרדות שלהם. תזמון, קור רוח ומידיות.

 

קסם הניסור

קסם הניסור האנושי הוא כבר קסם שמחוץ לידיו של הילד הנפוץ להתנסות עליו. מה שכן, זה הקסם שהכי מחכים לו במופע של קוסם. מי ייבחר? מי יתנדב? מי יברח? מי יצרח? הקסם הזה ספציפית מייצר כל כך הרבה עניין סביבו שקשה להתעלם ממנו או להגיע למופע קוסם מבלי לחשוד במי שייסגר בתוך קופסת הניסור.

 

הודיני

הקסם הקלאסי לאחיזת עיניים וזריזות ידיים. היחלצות מאזיקים היא תמיד קסם שמחזיק את הקהל על קצות אצבעותיו. תחושת המתח מתחזקת אם מוסיפים אפקט מיוחד שקורה ברקע.

 

קסם הציפה

אחד הקסמים הכי מגניבים וקלים ללימוד לילדים. היכולת לגרום לילד לשכב באוויר ולצוף, הוא אחד מהקסמים שילדים הכי מחכים לו במופע של קוסם. איך צפים? איך זה מרגיש? כמה זמן הוא יחזיק? מי שמשתתף הוא שותף לקסם? בסופו של דבר, הקסמים שילדים הכי אוהבים הם קסמים שיש בהם אחיזת עיניים, כאלו שמעלים שאלות בקרב הצופה. אין ספק, שילדים יודעים הכי טוב. אז, איפה המטבע?

5 קסמים שילדים אוהבים

תוכן העניינים:

נהנתם מהכתבה? שתפו אותה בקליק!

כתבות נוספות שאולי תאהבו

תרבות
סיור תרבות וגוספל בהארלם

בעת ביקור בארה"ב אין כל ספק כי אחד מהאטרקציות התיירותיות הטובות ביותר היא סיור תרבות וגוספל בשכונת הארלם. מדוע מדובר באטרקציה חובה ומה הסיור כולל?

לכתבה »