עם איזו חברה הכי שווה לטוס לסין

מתכננים את הטיול הקרוב שלכם בסין? ובכן, להלן המדריך המלא לבחירה של חברה אשר תטיס אתכם לסין בעלות אטרקטיבית ועם מקסימום של נוחות. להלן הפרטים.

סין – זינוק של עשרות אחוזים במספר המבקרים

בשנים האחרונות ניתן לראות זינוק של עשרות אחוזים במספר המבקרים בסין, מעצמה עולמית אשר מאפשרת למבקרים בה מגוון רחב של אפשרויות, בעלויות כספיות נוחות למדי. למעשה, מאז החלה מדיניות השמיים הפתוחים בישראל נפתח הסחר ועשרות אלפי ישראלים כבר ביקרו במדינה העצומה הזו, הן למטרות עסקים והן למטרות בילויים. יחד עם זאת, חשוב לזכור כי ענף התעופה עבר תהפוכות רבות וכתוצאה מכך ניתנת כיום אפשרות לצרכן לבצע הזמנה של טיסה הלוך וחזור במגוון רחב של מחלקות ובטווח מחירים נוח, אולם חשוב להזכיר כי יש לתכנן את הטיול לסין בהקדם, וזאת לאור העובדה כי בעת תקופת החגים וכן בקיץ המחירים עולים בעשרות אחוזים, הן מבחינת הטיסות והן מבחינת מקומות הלינה, התרבות והבילוי. משום כך, אם אתם מתכננים כעת טיול לסין – להלן החברות שהכי שווה לטוס איתן.

 

מהן החברות שהכי שווה לטוס איתן לסין?

כאמור, טיסה לסין ניתנת היום במגוון רחב של מחירים, ובאמצעות עשרות חברות בין לאומיות כמו גם ישראליות. להלן מספר חברות בולטות אשר משתלם לטוס איתן לסין, כאשר הדגש כאמור הוא על הזמנה מוקדם ככל האפשר, וזאת בשל ביקוש אדיר כמו גם עליית מחירים בעת תקופות ביקוש כדוגמת הקיץ:

הינאן איירלינס

חברת תעופה סינית אשר מקיימת שלוש טיסות שבועיות קבועות. הטיסה מישראל יוצאת לרוב בשעות הלילה, כאשר הנחיתה היא בשעות הבוקר המוקדמות. ביחס לחברות תעופה אחרות אשר יוצאות מישראל, ניתן לטוס באמצעות הינאן איירלינס למגוון רחב של יעדים בתוך סין, בעלות כספית אטרקטיבית של מאות דולרים בודדים.

אל על

חברת התעופה הלאומית של ישראל מוציאה טיסות סדירות פעמיים בשבוע, אולם בעת תקופת הקיץ ישנן לפחות ארבע טיסות אשר יוצאות למגוון יעדים בסין. ביחס לחברות בין לאומיות, מחיר הטיסה לסין מתחיל ב 1,000$, אולם למחזיקי כרטיס הנוסע המתמיד ניתנות הנחות אשר עשויות להגיע גם לעשרות אחוזים. היתרון הבולט של אל על הוא כמובן נושא הכשרות אשר הוא מהותי בעבור המטיילים, כאשר בשנה האחרונה נכנסו לשימוש מטוסי בואינג חדשים עם מושבים רחבים ומחלקת עסקים יוקרתית במיוחד.

סצ'ואן איירלניס

חברת תעופה סינית אשר החלה לפעול בישראל בספטמבר האחרון, כאשר החברה פועלת פעמיים בשבוע ומוציאה טיסות ישירות למגוון יעדים בסין, כולל אפשרות לטיסות המשך פנימיות. החברה מציעה כיום את הטיסה המהירה ביותר לסין, ובמחירים הכי זולים – החל מ 599$, כאשר לקהל ניתנת אפשרות גם לבחור לשדרג את הכרטיס במחלקת עסקים בעלות אשר מתחילה ב 1,400$.

קתאי פסיפיק

נחשבת לאחת מחברות התעופה הטובות ביותר בעולם, הן בשל שירות יוצא דופן וביקורות מהללות לאור מחלקות ייעודיות ויוקרתיות במיוחד ביחס לחברות תעופה מתחרות. החברה מחזיקה במטוס הנוסעים החדיש ביותר בעולם – איירבוס A35-1000, כאשר טווח המחירים בעבור טיסה לסין מתחיל ב 900$ וצפונה מכך.

עם איזו חברה הכי שווה לטוס לסין

ביצוע השוואת מחירים בין חברות התעופה השונות

כאמור, ישנן לא מעט חברות תעופה בולטות אשר באמצעותן תוכלו לטוס לסין. חשוב לציין כי ביצוע השוואת מחירים הוא חיוני, וזאת בשל הבדלי מחיר משמעותיים, כאשר ניתן להוזיל את הטיסה עוד יותר במידה ואתם בוחרים לבצע עצירה ביעד פנימי בסין ולא בעיר הבירה ביג'יין.

תוכן העניינים:

נהנתם מהכתבה? שתפו אותה בקליק!

כתבות נוספות שאולי תאהבו

שדה תעופה
טיסות
טיסות זולות – הטרנד

מי מאיתנו הישראלים לא אוהב לחסוך כסף ולטייל בעולם במחירים נוחים המאפשרים לצאת לחו"ל מספר פעמים בשנה. טיסות זולות מאפשרות את המצב הזה שכן זהו

לכתבה »