נסיעות בתוך יפן

אין ספק, להתנייד בתחבורה הציבורית של יפן זה לא עניין של מה בכך ודורש גם הבנה מסוימת בדרכי התחבורה הציבורית. יחד עם זאת, כשתשתלטו על הקונספט ותתניידו בקלות יותר, אתם תזכו להנות מדרכי תחבורה ציבורית יעילים ביותר, כולל רכבות מאוד מהירות. המדריך המלא על נסיעות בתוך יפן לפניכם.

אם אתם אנשים אשר מחפשים אחר ייחודיות בטיול שלכם, יפן היא אחד היעדים העולמיים שבחיים לא יאכזבו אתכם. ליפן עולים לרגל מיליוני תיירים מכל העולם המגיעים לפקוד את נופיה הייחודיים, את מרכזי התרבות והרוח ועוד. בכדי להתנייד ביפן כמו שצריך וגם להגיע למקומות אליהם אתם מתכננים להגיע, אנו ממליצים לקרוא דבר או שניים לגבי הרכבות הכי מהירות בעולם, שכידוע לכולנו, נמצאות ביפן!

 

יפן ברכבות: מידע שימושי למטיילים ביפן בתחבורה ציבורית

לפני שאנחנו מסבירים מה הוא כרטיס רכבת JR PASS ובמה הוא יועיל לכם, בואו נדבר לרגע על הרכבות עצמן ביפן. לפעמים נדמה שכמעט כדאי להזהיר אנשים, מאחר שמדובר ברכבות באמת מהירות. בעוד שהן מאופיינות בתור הרכבות המהירות ביותר בעולם, חשוב לציין בפני אנשים אשר עשויים ללקות בחששות ופחדים – מדובר ברכבות בטיחותיות, חדישות וממוגנות.

אם סיפרו לכם שביפן תוכלו להתנייד באמצעות רכבות ללא הגבלה, אף אחד לא שיקר לכם. אתם מוזמנים להכיר את כרטיס הרכבת הנקרא JR PASS – JAPAN RAIL. מדובר בכרטיס המאפשר לכם התנייד ללא הגבלה כלל ובאמצעות הרכבות המהירות בעולם. ואנחנו כבר מדברים על זה מהפסקה שלמעלה, אז בואו נציין את הנתון המדהים הבא: מדובר ברכבות אשר מגיעות למהירות של 320 קמ"ש! מדהים! וכן, קצת מפחיד גם. בגלל זה הזהרנו מראש. לידיעתכם, הרכבות האלו נקראות BULLET TRAINS.

 

מה בפועל הכרטיס הזה מאפשר? JR PASS IN JAPAN

באמצעות כרטיס JR PASS אתם יכולים להתנייד באופן חופשי ברכבות של המהירות של יפן. ככה, אתם בעצם תוכלו לחוות בשבועיים שלמים את קיוטו וטוקיו, הירושימה, טאקיאמה ועוד. אנו ממליצים ממש בחום לרכוש את הכרטיס JR PASS, מכיוון שהוא מקל על חייכם בכמה וכמה מובנים.

מעבר לכך שלא תצטרכו להתעסק עם שום שכירה של שום רכב, אתם גם תוכלו לעצור בהמון נקודות אסטרטגיות-תיירותיות. והכי חשוב, שכירת רכב הוא אופציה בהחלט פחות ירוקה מאשר נסיעה ברכבת. ההמלצה הכי גורפת? חוויה ברכבת שמגיעה ל320 קמ"ש! באמת מטורף.

 

האם הכרטיס מומלץ גם עבור נסיעות קצרות ברכבות של יפן?

אם אתם מתכננים בעיקר טיולים קצרים ביפן, קודם כל כיף לכם וזה לא אומר שמישהו אחר נהנה יותר ממכם אם הוא נוסע נסיעות ארוכות. בכל זאת הגעתם ליפן! תתענגו על זה.

שנית, לא בטוח שרכישת כרטיס הרכבת שנקרא JR PASS תהיה מדויקת עבורכם. מומלץ מאוד לחשב את המסלולים שאתם מתכננים לפקוד במהלך הטיול ביפן, ככה שתוכלו לסכום את העלויות מראש ועד כמה שניתן.

תהנו!

תחנה ציבורית

תוכן העניינים:

נהנתם מהכתבה? שתפו אותה בקליק!

כתבות נוספות שאולי תאהבו