ליסינג פרטי ללא מקדמה בתנאים מעולים

הרכב הפרטי שלנו משמש אותנו כמעט בכל עת, ונכון ל2022 יש לרוב האוכלוסיה רכב אחד למשפחה לפחות. הוא מזיז אותנו ממקום למקום, הוא נוח למטרות עבודה שבהן צריך לעתים לסחוב ציוד רב, או אפילו לנסוע מרחקים שלמים כדי להגיע ליעד. ליסינג פרטי הוא מתן עזרה בתשלום הרכב החדש שאנו רוצים לקנות, אך עם תנאים מעט שונים. רוב חברות הליסינג דורשות מקדמה, אך ישנן גם כאלה שלא, שזהו יתרון רב בשבילנו. 

 

ליסינג פרטי – הוא עקרון משמעותי

המונח: ״ליסינג פרטי״ מתייחס לחברת ליסינג מסוימת, שמחזיקה בבעלותה מספר רב של רכבים מהיבואן, והיא נותנת לנו אופציה לבחור אחד מהרכבים שברשותה, לשלם עליהם מקדמה (לרוב המקדמה תהיה 30% מערך הרכב נכון לשנה הרלוונטית), ולאחר מכן להתחיל בתשלום חודשי מסיום שאותו תקבעו ביחד עם החברה. לאחר התשלום החודשי, שלרוב נערך עד 3 שנים, אנו נחזיר את הרכב לחברה, או שנבחר לשלם אותו במחיר הנחה של 10% מערכו הרלוונטי.

 

ליסינג פרטי ללא מקדמה – זו ממש מציאה

יש חברות שדווקא חושבות אחרת. הן מציעות את הדבר הבא: אם הרכב שאנו רוצים למשל הוא מאוד יקר ועולה סביב ה- 300,000₪, כשנרצה לרכוש אותו דרך חברת ליסינג נשלם מקדמה בסך 90,000₪ שזה מחיר מטורף בתור התחלה. לכן יש חברות שמציעות ליסינג פרטי ללא מקדמה ודרכן ניתן להתחיל לשלם את התשלום החודשי שייקבע מראש, בלי להוציא סכום אסטרונומי במכה אחת. שזהו יתרון מוחץ, ולכם אסור לפספס.

 

ליסינג ללא מקדמה יעשה לכם סדר בבלאגן

הליסינג הפרטי הוא בהחלט משתלם. אנו חיים בעידן שבו הכל משתנה מעת לעת ובקצב מהיר. בכל שנה ערך הרכב החדש יורד בכ – 15%. אם אנו בוחרים בליסינג הפרטי, יש לנו תוכניות שאפשר לבחור בהתאם למחיר. כך יוצא שאם אנו מעדיפים שיהיה ביטוח מקיף לרכב, ועוד שלל אופציות משודרגות, ניתן לעשות זאת ולשלם מחיר יותר גדול. הכל תלוי בחבילה שאנו בוחרים לשלם.

במידה ואתם בעבודה למשל, ואתם צריכים רכב מעכשיו לעכשיו, ניתן לפנות לאנשי מקצוע כמו רימון חברת משלוחים, לתת להם את המסמכים הדרושים, והם יפיצו אותם בזמן מהיר, וישנה האופציה אפילו מהיום להיום במחיר מצחיק. בעידן של היום, אין ספק שניתן לפתור את כל הבעיות בצורה זריזה והכי יעילה.

 

השיטה הזו תעניק לכם שלווה ורוגע

אנו תמיד רצים סביב הכסף כדי לחיות, וסביב הזמן כדי לנצלו כהוגן. חשוב להבין כי יש פתרון לכל דבר, ואם אנו רוצים לקנות רכב איכותי וכרגע אין לנו את האופציה לשלם הכל במכה, ניתן לחלק זאת לפי ההסכמה. ישנן חברות ליסינג רבות בארץ, אך לא כולן מעניקות פטור ממקדמה, שזה לחלוטין יכול להקל על התהליך, ונוכל לנשום לרווחה. הליסינג הפרטי ללא המקדמה, יכול להפוך את העבודה להרבה יותר קלילה.

ליסינג לרכב

תוכן העניינים:

נהנתם מהכתבה? שתפו אותה בקליק!

כתבות נוספות שאולי תאהבו

קונספט יין
כללי
איך למקסם את ההנאה מפסטיבל יין?

פסטיבלי יין מציעים הזדמנות מעולה לחקור את הטעמים העשירים והמגוונים של יינות מכרמים מקומיים ובינלאומיים. הם חגיגה של יין וחוויה הכוללת מוזיקה‚ אוכל ותרבות. אירועים

לכתבה »