חלום שמתגשם – אלה המתקנים שאסור לכם לפספס בדיסנילד פריז

כל ילד (ומבוגר) חולם להגיע ביום מן הימים לדיסנילנד בפריז. מדובר בתרחיש ידוע שמתגשם לעיתים. המדריך הנוכחי יצא לבדוק מה הם המתקנים שאסור לפספס בדיסנילנד פריז, כדי לעודד את הגולשות והגולשים שלנו לבקר במקום החלומי. הישארו אתנו ותגלו מה הם המתקנים שיגרמו לכם לקנות כרטיסים ולטוס לצרפת ממש בקרוב.

 

מתקן מספר 1 – הר החלל

אי אפשר לפספס את מתקן הר החלל שישגר אתכם לחלל במהירות הגבוהה ביותר שחוויתם בעולם. אנחנו יודעים מה עובר לכם עכשיו בראש, אתם כנראה חושבים שאנחנו משוגעים, אבל תאמינו לנו, שברגע שתנסו, אתם תגלו שמדובר במתקן מרהיב שמתאים לחובבי אדרנלין. כך שאם אתם כאלה, כדאי שתגיעו למקום ותתרשמו מאפקטים מושקעים, לופים שמשולבים עם קרבי חלליות ועוד.

הר החלל

מתקן מספר 2 – גיבורי העל שמצילים את העולם

אי אפשר לכתוב מדריך שיציג את המתקנים שאסור לפספס ולא לכתוב מילה או שתיים על המתקן של איירון מן וקפטן מארוול. מדובר ברכבת הרים חדשה יחסית ומהירה מאוד. תשכחו מכל מה שידעתם על רכבות הרים, פשוט כי זו תתעלה על כולן. אם אתם חובבי מארוול, זה המתקן המתאים לכם ביותר. שכן, הוא כולל מפגש מיוחד עם כל הדמויות שאהובות עליכם. אפילו העמידה בתור של הרכבת תהיה חווייתית עבורכם (מבטיחים!). אם תרצו לבדוק אותנו, תוכלו לקבל מידע נוסף באתר מטיילים בעולם ולהתקרב אל עבר הגשמת החלום שלכם.

 

מתקן מספר 3 – מעלית האימה

אם אתם אוהבים לראות סרטי אימה, סביר להניח שתאהבו את המתקן השלישי, פשוט כי הוא קיים במיוחד עבור אנשים כמוכם. המתקן עשוי להיראות חביב בתור התחלה, אבל ברגע שתיכנסו לאזור הדמדומים, אתם תגלו שהוא די מפחיד. אם יש לכם אומץ להתמודד עם המתקן שנחשב לשם דבר במתחם, עליכם לבצע כבר עכשיו רכישת כרטיסים לדיסנילנד פריז, כדי שתוכלו לשריין לעצמכם מקום.

דיסנילנד פריז

הנה טיפ חשוב – תעבירו את זה הלאה

קוראים יקרים, אנחנו רוצים לנצל את ההזדמנות ולבקש מכם להעביר את המידע הלאה. שכן, יש עוד הרבה ילדים ומבוגרים שבדיוק כמוכם, חולמים להגיע אל דיסנילנד פריז, אבל משהו עוצר בעצם. הציגו בפניהם את המתקנים הנבחרים שהצגנו לעיל ותזמינו אותם לאתגר (כלומר, תציעו להם לנסוע יחד ולהגשים חלום ילדות). תאמינו לנו שברגע שתעשו זאת, אתם תרגישו סיפוק אדיר.

 

השורה התחתונה – צאו להגשים את החלום שלכם!

עד כאן המדריך שהציג בפניכם את המתקנים השווים ביותר שיש בדיסנילנד פריז. בשלב זה אתם מכירים בהם מקרוב, כך שנשאר לכם רק לקנות כרטיסים לכם ולחברים הכי טובים שלכם, כדי שתוכלו סוף סוף להגשים את החלום. אנו מזמינים אתכם לחזור לפה ולשתף אותנו במתקנים הנבחרים לדעתכם. מי יודע? אולי נעלה בהמשך מדריך נוסף שיציג את המתקנים הנבחרים שלכם.

דיסנילנד פריז

תוכן העניינים:

נהנתם מהכתבה? שתפו אותה בקליק!

כתבות נוספות שאולי תאהבו