אילו טיולים חשוב להכיר באילת

ביקור בעיר אילת איננו יכול להיות שלם ללא טיול ספונטני או מתוכנן. בדיוק לשם כך איגדנו את מיטב הטיולים אותם חשוב להכיר, לקראת הביקור הבא שלכם בעיר התיירות וספורט אתגרי של ישראל.

 

טיול באילת – חובת ביקור בשל אטרקציות ייחודיות

בין אם הגעתם באופן מתכונן לעיר או שמא בספונטניות מוחלטת, אין ספק כי ביקור בעיר אילת ייחרט בזיכרונכם למשך זמן רב. העיר הדרומית בישראל מציגה בשנים האחרונות שורה ארוכה של אטרקציות ייחודיות, בייחוד בענף הספורט האתגרי. הענף, אשר זוכה לתהודה ציבורית ואהדה עובר שינויים משמעותיים בדמות פיתוח של כלי שטח עוצמתיים בהם ניתן להשתמש לצורך יציאה לטיול אתגרי, במדבריות ובהרים המקיפים את אילת.  אזור הערבה נחשב לאחד האזורים היפים והמרגיעים בישראל, ומדי שנה פוקדים את האזור אלפי מטיילים, לעיתים לא רק לצורך חופשה אלא גם בשל צורך להתבודדות והעמקה. בנוסף, בטיולים ניתן למצוא לא מעט אטרקציות בפני עצמן, למשל בטיול רגלי לאורך החוף ניתן לאתר חנויות המתמחות בטיפולים אלטרנטיביים, כדוגמת טיפול טבעי בתולעים או פדיקור הנעשה באמצעות דגיגונים. מדובר בטיולים אליהם ניתן לצאת במתכונת משפחתית, זוגית או במסגרת העבודה. לצורך תכנון טיול, להלן אופציות של טיולים אליהם תוכלו לצאת בעת שהותכם בעיר אילת.

טרקטורון

 

אלו טיולים חשוב להכיר באילת – הרשימה המלאה,

  • טיול טרקטורונים באילת – מדובר בטיול אתגרי אשר נעשה בליווי של חברה מקצועית בלבד. במהלך הטיול תוכלו לעלות על הטרקטורון ולחרוש את המדבריות של אילת, במהירות אשר מגיעה ל 40 קמ"ש. מדובר בטיול בדרך קושי קל, אולם חשוב לזכור כי הנהיגה על כלי השטח מחייבת רישיון נהיגה בתוקף כמו גם הקשבה מלאה להוראות המפעילים. הטיול יכול להתבצע למספר שעות או להשכרה למספר ימים, ולכן מומלץ ליצור קשר עם חברה מקצועית לצורך תכנון מסלול וכן הכוונה מקצועית.
  • טיול בקניון האדום – הקניון האדום מכונה כך בשל היותו ייחודי בנוף הישראלי, כפי שנסביר כעת. הוא מרוחק כ 20 ק"מ מהעיר, ונחשב לאחד האתרים היפים לטיולים במדינת ישראל. מדובר בשטח ענק המכוסה בחול נובית בגוון אדום, כאשר במסלול הטיול מצפים לכם סולמות כמו גם מעקי בטיחות אשר מאפשרים לבצע את הטיול בבטיחות ובזהירות. מדובר בטיול בעל רמת קושי קלה והוא נמשך לרוב בין כשעה עד שעתיים לכל היותר. מומלץ לתכנן את הטיול בשעות הבוקר, בכדי להימנע מעומסי חום.
  • עמודי עמרם – אוצר טבע מרהיב ביופו הממוקם במרחק של קילומטר מאילת. את המסלול ניתן לעשות באופן רגלי, אולם יש להקפיד ולבחון את שבילי הדרך המסומנים. לאחר הליכה של כ 7 ק"מ בתוך השביל, תוכלו להבחין בצוקי עמרם – עמודי חול אדומים אשר מגיעים לגובה רב, בדומה לפארק תמנע המוכר לכולנו.
תוכן העניינים:

נהנתם מהכתבה? שתפו אותה בקליק!

כתבות נוספות שאולי תאהבו

רכבת בנסיעה
חופשות
נסיעות בתוך יפן

אין ספק, להתנייד בתחבורה הציבורית של יפן זה לא עניין של מה בכך ודורש גם הבנה מסוימת בדרכי התחבורה הציבורית. יחד עם זאת, כשתשתלטו על

לכתבה »